W sieci można odszukać bez najmniejszego problemu kilka jeśli nie paręnaście porównywarek kredytowych. Teoretycznie nie ma łatwiejszego wybierania oferty dla nas. Podajemy kwotę, okres kredytowania i uwidocznia nam kilkanaście ofert. W dodatku, możemy sobie kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste ale…

Często przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie dostaniemy kredytu dlatego że nie spełniamy warunków banku.

Pożyczka na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka kredytów tylko porównuje kredyty, sugeruje jaki kredyt jest najkorzystniejszy, obnaża ukryte elementy propozycji kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można odnaleźć, jakkolwiek porównywarka kredytowa nie wytycza, że w danym banku kredyt bezspornie uzyskamy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie stosowna do uzyskania kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, z reguły w większych porównywarkach kredytowych jest możność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego zupełnie gratisowo.
Porównywarki kredytowe są bardzo wygodne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, powinno się jednak pamiętać, że to bank decyduje czy udzieli danej osobie kredytu.